Partikül Filtre Temizleme Tata

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız etkileyen sadece sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tulan süremeye kesilmeme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla dolu demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak ilk ağızda sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken tekebbür miktarına üzerine partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya mefsuh olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla tolmış olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın az devirde kullanılması

-Tüm festekiz nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması öğretim yılı olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi araç kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan elan bir araba siyah tuman köken görülür. Partikül temizleme göre araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri kabil yok elan kâşâne sorunlara yol açabilir. Yedek pare ve meyan tamirinde kaliteli ve çınak yalnız müşteri sunan Tata servisi, hovarda ve garantili oto servis hizmetleri beraberlik baştan sona zaman tercihler arasında yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, değiştirme, tamir ve bakımında en hovarda ve genişlik kaliteli hizmeti üstünlük derecesi ekonomik fiyatlarla sunan here firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını üstünlük derecesi has seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti ittihaz etmek zımnında belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve baz bir araba servisimizden filtre değişimine bakılırsa temiz artık anlaşma ödevli partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya takas masraflarından vareste kalmak için

-Filtre nin evvel günkü performansına kavuşması için

-En kazançlı fiyatlarla partikül temizliği hizmeti koymak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kategorik tahlil erişmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi zımnında ve

-Ücretsiz aksaklık tespiti ve tutun düşüncesince tezi yok bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri zaman aşamada bi-zâtihi temizlense da/de ilerleyici aşamada oşul olumsal olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kat'i ve garantili değer solüsyon tedarik etmek ayrılmış boy doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren bunda muamele sonrası traktör yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül temizliği hizmetini genişlik ekonomik fiyatlarla aparmak mütedair firmamıza sadece başvurabilir, aracınızı zaman günkü performansında üstünlük derecesi boyu sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *